Wybieramy buty sportowe dla chłopców

Wybieramy buty sportowe dla chłopców

Dzieci uwielbiają ruch i zabawę na świeżym powietrzu. Chłopcy chętnie uczęszczają na zajęcia piłki nożnej lub uprawiają inne sporty. Większość z nich wymaga dobrania odpowiednich chłopięcych butów sportowych, które mogą także służyć na co dzień, na spacerach oraz w podróży do szkoły lub przedszkola.

czytaj całość »
Buty dla malucha – dlaczego są takie ważne?

Buty dla malucha – dlaczego są takie ważne?

Małe dziecko bardzo szybko się rozwija i to od zapewnienia odpowiednich warunków w pierwszych latach życia wiele zależy. Dotyczy to także małych stópek. Jeśli będą miały nieodpowiednie warunki, czyli przede wszystkim źle dobrane obuwie, ich rozwój będzie zaburzony. Może to skutkować wieloma innymi, poważnymi konsekwencjami jak wady postawy i kręgosłupa. Z tego właśnie względu tak ważne jest zwrócenie uwagi na dobór odpowiednich butów dla malucha.

czytaj całość »
Pierwsze buciki do chodzenia dla naszego dziecka

Pierwsze buciki do chodzenia dla naszego dziecka

Umiejętność chodzenia nabywa jest przez dzieci w okolicach pierwszego roku życia. To umiejętność, która będzie towarzyszyć mu do końca jego życia. Dlatego ważne jest by pierwsze buciki do chodzenia, które będzie posiadać nasze dziecko, były dobrej jakości i pomagały mu w doskonaleniu tej umiejętności. Pamiętajmy, że gdy nasza pociecha stawia pierwsze kroki, dobrze jest by uczyło się tego na bosaka. Jednak gdy już w jakimś stopniu opanowało tę umiejętność, oraz wiemy, że będzie miało okazję do chodzenia na zewnątrz, warto wtedy zastanowić się nad kupnem pierwszych bucików.

czytaj całość »
Obuwie profilaktyczne dla dzieci i ortopedyczne - kiedy stosować i jakie wybrać?

Obuwie profilaktyczne dla dzieci i ortopedyczne - kiedy stosować i jakie wybrać?

Wybór obuwia profilaktycznego dla dzieci to często niełatwa decyzja. Należy zwrócić uwagę na najmniejsze szczegóły. Oczywiście trzeba podkreślić, że obuwie profilaktyczne, to nie to samo, co obuwie ortopedyczne. Ich stosowanie ma różne cele i daje różne efekty. W tym artykule, dowiesz się kiedy sięgać po obuwie profilaktyczne, a kiedy po ortopedyczne.

czytaj całość »
Buty do nauki chodzenia

Jakie powinny być buty do nauki chodzenia?

O stopy dziecka warto zadbać już od prób stawiania pierwszych kroków. Odpowiednio dobrane buty do nauki chodzenia umożliwiają harmonijny, zdrowy rozwój stóp i wpływają pozytywnie na budowanie prawidłowej postawy całego ciała. Poniżej prezentujemy mały poradnik, na co zwrócić uwagę przy wyborze butów do nauki chodzenia.

czytaj całość »
Kapcie dla dzieci

Wybieramy najlepsze kapcie dla dzieci

Dzieci spędzają w przedszkolu lub szkole znaczną część całego dnia. Kapcie są niezbędnym wyposażeniem wyprawki przedszkolnej i szkolnej i powinny być naprawdę dobre, aby stopa się nie pociła i była zdrowa. Tak samo ważny jest wybór kapci do chodzenia po domu, szczególnie jeśli mamy twarde podłogi. Podpowiadamy jak wybrać najlepsze kapcie dla swoich pociech.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl